O Barlingo Nauka języków to nieustająca przygoda! KLIKNIJ TUTAJ!

Powstaliśmy z miłości do języków obcych

Pomysł na Barlingo zrodził się w głowie Julianny – założycielki naszej niekonwencjonalnej szkoły językowej. Co zmotywowało ją do stworzenia miejsca, w którym żywy język odgrywa najważniejszą rolę?

W trakcie swojej wieloletniej nauki języka niemieckiego dostrzegłam pewną rzecz. Żaden nauczyciel w Polsce nie przygotował mnie do korzystania z tego języka! I dlatego właśnie w mojej szkole chcę uczyć języka, którego naprawdę się używa.

Julianna, założycielka Barlingo

Całkowite zanurzenie się w języku, możliwość korzystania z wiedzy doświadczonych praktyków, a także nacisk na swobodną konwersację sprawia, że nauka nigdy wcześniej nie była tak prosta, skuteczna oraz przyjemna!

95% zajęć prowadzonych w języku obcym

Wszystko po to, abyś jak najszybciej oswoił się z jego brzmieniem! W wybranym przez Ciebie języku będziemy porozumiewać się już od pierwszych godzin naszych wspólnych zajęć.

Autorskie materiały do nauki

Wiemy, że podręczniki to nie wszystko! Dlatego na naszych kursach łączymy innowacyjne technologie oraz ciekawe sposoby przyswajania nowej wiedzy, które sprawią, że nauka będzie dla Ciebie nieustającą przygodą!

Aplikacja, która odmieni Twoją naukę

Specjalnie dla naszych kursantów stworzyliśmy autorską aplikację, która sprawi, że nauka wybranego języka będzie wyjątkowo prosta, przyjemna a do tego możliwa w każdych okolicznościach - w drodze na uczelnię, w kolejce do sklepu czy też podczas podróży na wakacje!

Slide Dlaczego
Barlingo?
Sprawdź
Slide Język, którego
naprawdę się używa
Nudne podążanie za podręcznikiem? Absolutnie nie! Podczas naszych zajęć masz kontakt z żywym językiem, który wykorzystasz podczas codziennych sytuacji - w pracy, sklepie bądź na lotnisku. Z Barlingo przełamiesz każdą barierę językową! Sprawdź
Slide Unikalne metody
nauczania
95% zajęć prowadzimy w języku obcym. Wszystko po to, abyś jak najszybciej oswoił się z jego brzmieniem. Metoda komunikatywna, którą stosujemy w Barlingo pozwala na całkowite zanurzenie się w wybranym języku, co przynosi naprawdę spektakularne efekty! kliknij tutaj!

Poznaj naszych lektorów!

Dowiedz się czegoś więcej o naszym zgranym zespole
i na własnej skórze przekonaj się, że razem możemy wszystko!

Julianna

Choć z wykształcenia jest ekonomistką, miłość do języka niemieckiego sprawiła, że zapragnęła, aby ten język towarzyszył jej każdego dnia. I tak właśnie jest! Z jej pomocą obalisz wszystkie mity dotyczące nauki języka niemieckiego, poznasz słowa, których nie znajdziesz w tradycyjnych podręcznikach i przede wszystkim – pokochasz ten język!

Magda

Absolwentka studiów magisterskich na Wydziale Anglistyki Uniwersytetu im A. Mickiewicza w Poznaniu oraz programu MA Studies in Modern Literature in English na Dalarna University w Szwecji. Języka angielskiego uczy już od 15 lat! To jej pasja, którą nieustannie rozwija zdobywając nowe kwalifikacje i umiejętności w Polsce i za granicą.

Magda

Tłumaczka i nauczycielka języka niemieckiego. Ogromną wagę przywiązuje do rozwijania umiejętności mówienia, ponieważ uważa, że to najtrudniejsza, ale jednocześnie dająca największą satysfakcję umiejętność. Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc udział w kursach, szkoleniach i warsztatach. Wszystko po to, aby móc zaoferować Wam najwyższą jakość nauczania!

Aga

Absolwentka studiów germanistycznych na Uniwersytecie Warszawskim oraz dwuletniego kursu z metodyki nauki języka. Język niemiecki to jej największa pasja, jak sama powtarza – zawsze podobały jej się logiczność tego języka, zrozumiała przejrzysta gramatyka i złożone rzeczowniki. Aga z przyjemnością pokaże Wam uroki tego niezwykłego języka na zajęciach!

!

Bądź z nami na bieżąco!

Chcesz poznać najnowsze nowinki ze świata języków obcych, zainspirować się tworzonymi przez nas materiałami do nauki bądź po prostu poznać nas lepiej?

Odwiedź nas na Facebooku!
Zaobserwuj nas na Instagramie i ciesz się ogromną dawką wiedzy!