Kursy języka
niemieckiego
Zapisz się na kurs online! Chcę się uczyć online!

Hallo!

Czy wiesz, że w Europie język niemiecki jest najbardziej popularnym językiem do nauki zaraz po języku angielskim? Co najczęściej kojarzy nam się z językiem niemieckim? Wyjątkowo długie słowa oraz ich twarde brzmienie. Przykład?

Donaudampfschifffahrtselektrizitätenhauptbetriebswerkbauunterbeamtengesellschaft.

Na szczęście to słowo zastąpiono już innym, krótszym określeniem!

A my odczarujemy dla Ciebie ten język, który w odpowiednich rękach może być piękny, arcyciekawy oraz nadzwyczaj przydatny w życiu oraz pracy!

Dlaczego warto uczyć się języka niemieckiego?

!
Otwórz sobie drzwi do kariery​

Wysokie wykształcenie oraz dobra znajomość języka niemieckiego pozwoli Ci uzyskać duże szanse na zdobycie opłacalnej pracy – zarówno w kraju, jak i za granicą!

!
Emigruj do Niemiec

Znajomość języka niemieckiego to szansa na polepszenie perspektyw pracy i możliwość rozpoczęcia komfortowego życia za granicą.

!
Poznaj język sztuki i kultury

Mówi się, że Niemcy to kraj poetów i myślicieli – das Land der Dichter und Denker. Dzięki znajomości języka niemieckiego będziesz miał szansę bliżej przyjrzeć się dokonaniom niezwykłych artystów, muzyków bądź pisarzy!

Jakie kursy z języka niemieckiego aktualnie prowadzimy?

Kursy indywidualne

Wybierz kurs indywidualny i ucz się bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz! Skup się na swoich indywidualnych potrzebach, dopracuj swoje umiejętności i wskocz na wyższy level języka niemieckiego bądź naucz się go od podstaw!

Kursy grupowe

Wybierz kurs grupowy i ciesz się zajęciami w kameralnym towarzystwie (od 4 do 6 osób). W naszej ofercie znajdziesz zajęcia na różnym stopniu zaawansowania, z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią grupę!

Kurs specjalistyczny
języka niemieckiego

Dla przyszłych prawników oraz lekarzy, chcących wkrótce wyemigrować. Na naszym kursie dowiesz się jak żyć w Niemczech, jak załatwić najpotrzebniejsze sprawy, czego się spodziewać po naszych zachodnich sąsiadach oraz najważniejsze – poznasz fachowe słownictwo związane z Twoją przyszłą pracą.

Poznaj naszych lektorów języka niemieckiego

I już dziś dowiedz się z kim będziesz zgłębić tajemnice tego niezwykłego języka!

Julianna

Aga

Magda

!

Bądź z nami na bieżąco!

Chcesz poznać najnowsze nowinki ze świata języków obcych, zainspirować się tworzonymi przez nas materiałami do nauki bądź po prostu poznać nas lepiej?

Odwiedź nas na Facebooku!
Zaobserwuj nas na Instagramie i ciesz się ogromną dawką wiedzy!