Kursy języka
hiszpańskiego
Zapisz się na kurs online! Chcę się uczyć online!

¡Hola! ¿Qué tal?

Czy wiesz, że według badań w 2030 roku aż 7,5% światowej populacji, czyli 535 mln osób będzie posługiwać się hiszpańskim jako językiem ojczystym? Oznacza to, że jego znajomość zdecydowanie ułatwi nam nie tylko wakacyjne wojaże, ale i znalezienie lepszej pracy, emigrację czy też wyjazd na wymarzoną uczelnię za granicą.
Przy okazji – hiszpański uważany jest za jeden z najbardziej romantycznych języków na Ziemi!

Dlaczego warto uczyć się języka hiszpańskiego?

!
Bądź komunikatywny
Język hiszpański niezmiennie zajmuje 3 miejsce wśród najliczniej używanych języków na świecie. Nauka hiszpańskiego da Ci szansę na porozumienie z ludźmi w ponad 20 różnych krajach!
!
Emigruj do Hiszpanii
Znajomość języka hiszpańskiego to szansa na polepszenie perspektyw pracy i możliwość rozpoczęcia komfortowego życia za granicą. Tylko pomyśl o fantastycznym hiszpańskim klimacie!
!
Zanurz się w nowej kulturze
Poznawanie nowego języka oraz kultury jest fascynującą przygodą. Podróż do Barcelony czy też Kolumbii będzie na wyciągnięcie Twojej ręki!

Jakie kursy z języka hiszpańskiego aktualnie prowadzimy?

Kursy indywidualne

Wybierz kurs indywidualny i ucz się bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz! Skup się na swoich indywidualnych potrzebach, dopracuj swoje umiejętności i wskocz na wyższy level języka hiszpańskiego bądź naucz się go od podstaw!

Kursy grupowe

Wybierz kurs grupowy i ciesz się zajęciami w kameralnym towarzystwie (od 4 do 6 osób). W naszej ofercie znajdziesz zajęcia na różnym stopniu zaawansowania, z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią grupę!

Poznaj naszych lektorów języka hiszpańskiego

I już dziś dowiedz się z kim będziesz zgłębić tajemnice tego niezwykłego języka!

Aleksandra

!

Bądź z nami na bieżąco!

Chcesz poznać najnowsze nowinki ze świata języków obcych, zainspirować się tworzonymi przez nas materiałami do nauki bądź po prostu poznać nas lepiej?

Odwiedź nas na Facebooku!
Zaobserwuj nas na Instagramie i ciesz się ogromną dawką wiedzy!