Kursy języka
angielskiego
Zapisz się na kurs online i poznaj najpopularniejszy język świata! Chcę się uczyć online!

Hello!

Czy wiesz, że język angielski zawdzięcza ponad tysiąc słów Szekspirowi? Zawarł on w swoich dziełach ponad tysiąc nowych słów, z których większość używana jest w języku angielskim do dziś! To dziełem jego umysłu są słowa takie jak bedazzled (zauroczony), swagger (napuszony) czy też addiction (uzależnienie).

A to nie jedyny powód, żeby pokochać ten piękny (choć czasem oczywiście i skomplikowany) język!

Prognozy naukowców potwierdzają, że że w ciągu najbliższych 80 – 100 lat zniknie nawet 90% używanych obecnie języków, które w naturalny sposób zostaną zastąpione właśnie językiem angielskim. Warto więc go poznać!

Dlaczego warto uczyć się języka angielskiego?​

!
Znajdź wymarzoną pracę

Znajomość języka angielskiego to szansa na polepszenie perspektyw pracy i możliwość rozpoczęcia komfortowego życia za granicą.

!
Pogłębiaj swoją wiedzę

Szukając informacji na interesujące Cię tematy, często zapewne trafiasz na anglojęzyczne strony lub publikacje. Dzięki znajomości języka angielskiego zdobędziesz dostęp do materiałów oraz wiedzy, które nie zostały przetłumaczone na Twój ojczysty język!

!
Bądź komunikatywny

Język angielski niezmiennie zajmuje pierwsze miejsce wśród najliczniej używanych języków na świecie. Zna go ok. 1,5 miliarda ludzi mieszkających na wszystkich kontynentach.

Jakie kursy z języka angielskiego aktualnie prowadzimy?

Kursy indywidualne

Wybierz kurs indywidualny i ucz się bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz! Skup się na swoich indywidualnych potrzebach, dopracuj swoje umiejętności i wskocz na wyższy level języka angielskiego bądź naucz się go od podstaw!

Kursy grupowe

Wybierz kurs grupowy i ciesz się zajęciami w kameralnym towarzystwie (od 4 do 6 osób). W naszej ofercie znajdziesz zajęcia na różnym stopniu zaawansowania, z pewnością znajdziesz dla siebie odpowiednią grupę!

Kurs biznesowego
angielskiego

Studiujesz ekonomię, finanse, zarządzanie? Chcesz pracować w międzynarodowym środowisku, lecz Twój angielski biznesowy daleki jest od płynności? To właśnie kurs dla Ciebie! Poszerzysz słownictwo z dziedziny, która Cię najbardziej interesuje. Nareszcie zaczniesz mówić językiem korporacyjnym!

Poznaj naszych lektorów języka angielskiego

I już dziś dowiedz się z kim będziesz zgłębić tajemnice tego niezwykłego języka!

Magda

!

Bądź z nami na bieżąco!

Chcesz poznać najnowsze nowinki ze świata języków obcych, zainspirować się tworzonymi przez nas materiałami do nauki bądź po prostu poznać nas lepiej?

Odwiedź nas na Facebooku!
Zaobserwuj nas na Instagramie i ciesz się ogromną dawką wiedzy!